Kerti Alev

Visuaalne ja tehniline teostus ning projektijuhtimine

Kerti on omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis magistrikraadi tervisetehnoloogiates (e-tervis). Ta on õpetajahariduse taustaga ning tal on pikaajaline kogemus multimeedia disainerina ja ettevõtjana – mobiilirakendus MediKeep OÜ ja multimeediaettevõte Digitar Interactive OÜ.

Kertiga saab suhelda:
kerti@digitar.ee | LinkedIn

Ele-Liis Kreek

Digiõpiku sisuloome, kirjutamine, toimetamine

Ele-Liisil on Tallinna Tehnikaülikoolis omandatud MSc geenitehnoloogias (cum laude) ja omandamisel MBA Estonian Business Schoolis. Ta on töötanud meditsiinilaborites, sealhulgas viljatusravikeskuse androloogialaboris, ning biotehnoloogia- ja ravimiettevõtetes. Lisaks on ta kirjutanud artikleid sugurakkudest ajakirja Horisont ja blogipostitusi viljakus.ee lehele.

Ele-Liisiga saab suhelda:
ele-liis@digitar.ee | LinkedIn

Kerti Alev

Kerti Alev

Visuaalne ja tehniline teostus, projektijuhtimine

Kerti omandas TalTech’is magistrikraadi, tervisetehnoloogiates (e-tervis). Tal on varasem õpetaja hariduse taust, pikaajaline kogemus multimeedia disainerina ning ettevõtjana – mobiilirakendus MediKeep OÜ ja turundusettevõte Digitar Interactive OÜ.

Kertiga saab suhelda:
kerti@digitar.ee

Ele-Liis Kreek

Ele-Liis Kreek

Digiõpiku sisuloome, kirjutamine, toimetamine

Ele-Liisil on MSc geenitehnoloogias (cum laude) ning omandamisel MBA Estonian Business Schoolis. Ta on töötanud mitmesugustes meditsiinilaborites, sealhulgas viljatusravikeskuse androloogia laboris ning biotehnoloogia- ja ravimiettevõtetes. Lisaks on Ele-Liis kirjutanud artikleid sugurakkudest ajakirja Horisont ning blogipostitusi viljakus.ee lehele.

Ele-Liisiga saab suhelda:
ele-liis@digitar.ee

Viljakusest.ee  © 2020-2024 Digitar Interactive