Kerti Alev

Visuaalne ja tehniline teostus ja projektijuhtimine

Kerti omandas TalTech’is magistrikraadi tervisetehnoloogiates (e-tervis). Tal on varasem õpetaja hariduse taust, pikaajaline kogemus multimeedia disainerina ning ettevõtjana – mobiilirakendus MediKeep OÜ ja multimeedia ettevõte Digitar Interactive OÜ.

Kertiga saab suhelda:
kerti@digitar.ee | LinkedIn

Ele-Liis Kreek

Digiõpiku sisuloome, kirjutamine, toimetamine

Ele-Liisil on TalTech’ist MSc geenitehnoloogias (cum laude) ning omandamisel MBA Estonian Business Schoolis. Ta on töötanud mitmesugustes meditsiinilaborites, sealhulgas viljatusravikeskuse androloogia laboris ning biotehnoloogia- ja ravimiettevõtetes. Lisaks on Ele-Liis kirjutanud artikleid sugurakkudest ajakirja Horisont ning blogipostitusi viljakus.ee lehele.

Ele-Liisiga saab suhelda:
ele-liis@digitar.ee | LinkedIn

Kerti Alev

Kerti Alev

Visuaalne ja tehniline teostus, projektijuhtimine

Kerti omandas TalTech’is magistrikraadi, tervisetehnoloogiates (e-tervis). Tal on varasem õpetaja hariduse taust, pikaajaline kogemus multimeedia disainerina ning ettevõtjana – mobiilirakendus MediKeep OÜ ja turundusettevõte Digitar Interactive OÜ.

Kertiga saab suhelda:
kerti@digitar.ee

Ele-Liis Kreek

Ele-Liis Kreek

Digiõpiku sisuloome, kirjutamine, toimetamine

Ele-Liisil on MSc geenitehnoloogias (cum laude) ning omandamisel MBA Estonian Business Schoolis. Ta on töötanud mitmesugustes meditsiinilaborites, sealhulgas viljatusravikeskuse androloogia laboris ning biotehnoloogia- ja ravimiettevõtetes. Lisaks on Ele-Liis kirjutanud artikleid sugurakkudest ajakirja Horisont ning blogipostitusi viljakus.ee lehele.

Ele-Liisiga saab suhelda:
ele-liis@digitar.ee

Viljakusest.ee  © 2020-2022